BIOGRAFIE

Narozena           26.2.2001
Výška a váha     168cm, 58kg
Bydliště              Děčín
Vzdělání             studuje VŠ Ambis
Stav                    Svobodná
Mateřský klub    USK Praha
Zájmy                  kanoistika, běžky, plavání,

2020

SP Szeged K4 500m - 9.místo
MČR Račice K1 500m - 3.místo, K2 200m - 4.místo, K2 500m - 4.místo, K4 500m - 4.místo, K1 1000m - 4.místo, K1 200m - 5.místo 

2019

MSJ MARATON Shaoxing K1 - 13.místo, K2 - 3.místo
ČP Most 12km K1 - 2.místo
MSJ Pitesti
K4 500m - 4.místo,
MČR Račice K2 500m - 2.místo, K2 200m - 2.místo, K4 500m - 2.místo, K1 200m - 3.místo,            K1 500m - 5.místo, 
MEJ Račice K4 500m - 3.místo,
Evropské hry Minsk K2 500m - 15.místo. K4 500m - 11.místo
NZ Račice ženy + juniorky K1 200m - 4.místo, K2 200m - 2.místo, K2 500m - 2.místo,                   
K1 500m - 6.místo,  K1 5km - 2.místo, K1 400m - 6.místo
MČR dlouhé tratě K2 5km - 1.místo, K1 5km - 6.místo 
Mistrovství severní Itálie K1 5km - 4.místo

2018

OH naděje Poznaň K1 500m - 4.místo, K1 200m - 6.místo, K2 500m - 4.místo, K2 200m - 4.místo
MSJ Plovdiv K4 500m - 5.místo, K1 500m - 13.místo
MČR Račice K4 500m - 1.místo, K2 500m - 1.místo, K1 500m - 2.místo
MEJ Auronzo K4 500m - 1.místo, K1 500m - 7.místo

NZJ Račice K1 500m - 1.místo, K2 500m - 2.místo, K1 200m - 2.místo, K2 200m - 3.místo
NZ Račice ženy + juniorky  K1 200m - 3.místo, K2 500m - 5.místo, K1 500m - 6.místo   
K2 200m - 6.místo, K1 5km - 6.místo, K1 1000m - 8.místo
MČR dlouhé tratě  K2 5km - 2.místo, K1 5km - 3.místo
Karlův běh České spořitelny 22km volně - 2.místo
Mistrovství severní Itálie  K1 5km - 2.místo

2017

Bedřichovský Night Light Maraton 17,5km volně - 2.místo 
ČP Most  10km K2 - 2.místo
OLYMPIC HOPES 200m K2 - 2.místo, 200m K1 - 3.místo
EYOF Györ 500m K2 - 3.místo, 200m K2 - 3.místo
MČR Račice 200m K1 - 1.místo, 200m K2 - 1.místo,
MEJ Bělehrad 500m K4 - 7.místo
NZ Račice 200m K2 - 1.místo, 500m K4 - 1.místo, 200m K1 - 3.místo, 500m K1 - 3.místo, 500m K2 - 3.místo
ČP Račice 500m K2 - 2.místo, 500m K1 - 2.místo, 200m K1 - 2.místo,

2016

Sportovec okresu Děčín 2016 do 18 let
ČP + IINZ Račice 500m K1 - 6.místo /juniorky /, 500m K2 - 1.místo, 1000m K1 - 1.místo, 200m K1 - 4.místo /juniorky/, 200m K2 - 1.místo, 500m K4 - 2.místo
Mezinárodní regata Piešťany 500m K1 - 4.místo, 500m K2 - 2.místo, 200m K1 - 3.místo, 200m K2 - 2.místo
ČP Račice 500m K2 - 1.místo, 500m K1 - 4.místo, 200m K1 - 1.místo, 200m K2 - 1.místo
MČR dlouhé tratě Most 5000m K1 - 3.místo, 5000m K2 - 1.místo

2015

Sportovec okresu Děčín 2015 do 18 let
MČR Týn nad Vltavou 5000m K2 - 2.místo, 5000m K1 - 2.místo,
VC Sparty 200m K1 - 1.místo, 200m K2 - 1.místo
MČR Račice 200m K1 - 1.místo, 500m K1 - 1.místo, 200m K2 - 1.místo, 500m K2 - 1.místo, 500m K4 - 2.místo,
ČP Račice 500m K1 - 2.místo, 200m K1 - 2.místo, 200m K2 - 2.místo, 500m K4 - 2.místo, 500m K2 - 3.místo
ČP Račice 500m K2 - 3.místo, 500m K1 - 2.místo, 200m K1 - 2.místo, 3000m K1 - 2.místo
MČR dlouhé tratě Most 5000m K1 - 1.místo, 5000m K2 - 3.místo

2014


MČR Týn nad Vltavou 5000m K2 - 1.místo, 5000m K1 - 1.místo,
MČR Račice 200m K2 - 1.místo, 500m K4 - 3.místo, 200m K1 - 4.místo, 500m K1 - 4.místo, 500m K2 - 4.místo, 1000m K1 - 5.místo
ČP Chomutov 500m K1 - 5.místo, 200m K1 - 6.místo


2013

Sportovec okresu Děčín 2013 do 18 let
Běh 17.listopadu 1.místo
Liberecká pětistovka 2000m K2 - 1.místo, 500m K2 - 1.místo, 500m K1 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo
Jablonecký trojúhelník 2000m K2 - 2.místo, 500m K2 - 2.místo, 500m K1 - 3.místo, 200m K1 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo
DUATLON DC 1.místo
MČR Týn nad Vltavou 2000m K2 - 1.místo
IRON DUMPLING 1.místo, štafeta dospělých - 1.místo
MČR Račice 200m K1 - 1.místo, 500m K1 - 1.místo, 200m K2 - 1.místo, 500m K2 - 1.místo
Kadaňský kilometr 500m K1 - 1.místo, K2 - 3.místo, 2000m K1 - 1.místo, 2000m K2 - 2.místo
NZ Račice 500m K1 - 2.místo, 500m K2 - 1.místo,2000m K1 - 2.místo,
Ústecký kilometr 500m K1 - 1.místo, 500m K2 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo,
VC Chomutova 500m K1 - 3.místo, K2 - 2.místo, 2000m K1 - 3.místo

2012

Sportovec okresu Děčín 2012 do 18 let
Běh 17.listopadu 1.místo
Mezinárodní regata Halle 2000m K1 - 1.místo, K2 - 1.místo
Velká cena Sparty 200m K1 - 2.místo, K2 - 1.místo
MČR Týn nad Vltavou 2000m K1 - 2.místo, K2 - 1.místo
MČR Račice 200m K1 - 1.místo, 500m K1 - 1.místo, 200m K2 - 2.místo, 500m K2 - 2.místo
Kadaňský kilometr 500m K2 - 1.místo, K1 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo
NZ Račice 2000m K1 - 2.místo, 500m K1 - 1.místo, 500m K2 - 1.místo, 500m K2 - 1.místo
Ústecký kilometr 2000m K1 - 1.místo, 2000m K2 -1.místo, 500m K1 - 1.místo, 500m K2 - 1.místo
VC Chomutova 200m K1 - 1.místo, K2 - 2.místo, 500m K1 - 1.místo, K2 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo,
Nymburská 500 500m K1 - 1.místo, K2 - 2.místo, 2000m K1 - 1.místo,
ČP Sedlčany 500m K1 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo
Mistrovství ČR na dlouhých tratích v Praze 2000m K1 - 2.místo, K2 - 2.místo
Zlatá lyže Lužických hor 5000m - 1.místo, 300m - 2.místo

2011

Silvestrovský běh Polevsko 3000m - 2.místo, 300m - 1.místo
Sportovec okresu Děčín 2011 do 18 let
Mezinárodní regata Halle 2000m K1 - 1.místo, K2 - 1.místo
Velká cena Sparty 200m K1 - 1.místo, K2 - 4.místo
MČR Týn nad Vltavou 2000m K1 - 1.místo, K2 - 3.místo
MČR Sedlčany 200m K1 - 1.místo, K2 - 1.místo, 500m K1 - 1.místo, K2 - 1.místo
NZ Račice 2000m K1 - 1.místo, 500m K1 - 1.místo, K2 - 1.místo
Ústecký kilometr 2000m K1 - 1.místo, 500m K1 - 1.místo, K2 - 1.místo
Nymburská 500 500m K1 - 1.místo, K2 - 3.místo, 2000m K1 - 2.místo, K2 - 3.místo
ČP Sedlčany 500m K1 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo
MČR Ústí nad Labem 2000m K1 - 4.místo, K2 - 3.místo
Janovský thák 1.místo v kategorii do 18 let / cyklistický závod do vrchu /

2010

Silvestrovský běh Polevsko 1.místo
Sportovec okresu Děčín 2010 do 18 let
Běh 17.listopadu 2.místo
Velká cena Sparty 200m K1 - 1.místo, K2 - 5.místo
MČR Týn nad Vltavou 2000m K2 - 15.místo, K1 - 4.místo
MČR Račice 500m K1- 1.místo, 2000m K1 - 4.místo
Kadaň 2000m K2 - 3.místo, K1 - 1.místo, 500m K2 - 3.místo, K1 - 1.místo
VC Chomutova 500m K1- 3.místo, 2000m K1 - 6.místo
Ústecký kilometr 500m K2 - 3.místo, K1 - 1.místo, 2000m K1 - 1.místo
Nymburská 500 500m K1 - 1.místo, K2 - 8.místo, 2000m K1 - 6.místo, K2 - 7.místo
ČP Sedlčany 500m K1 - 2.místo, 2000m K1 - 4.místo
MČR Praha 2000m K1 - 6.místo, K2 - 7.místo